Разлика помеѓу преработките на „Диселдорф“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 46 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link GA template (handled by wikidata)
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Населени места на Рајна]]
[[Категорија:Турски заедници во Германија]]
 
{{Link GA|de}}
{{Link GA|lv}}
{{Link GA|ru}}
15.694

уредувања

Прегледник