Разговор за предлошка:Навкутија

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Овој шаблон не е во согласност со шаблонот на англиската википедија. Потребна му е промена.--brest (разговор) 11:33, 20 мај 2012 (CEST)Одговори[одговори]