Разговор за предлошка:Навкутија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Овој шаблон не е во согласност со шаблонот на англиската википедија. Потребна му е промена.--brest (разговор) 11:33, 20 мај 2012 (CEST)Reply[одговори]