Разлика помеѓу преработките на „Македонски парламентарни избори (2016)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
| previous_year = 2014
| next_election = Македонски парламентарни избори (2020)
| next_year = 2020
| election_date = 11 декември 2016
| elected_members = Список на пратеници избрани на македонските парламентарни избори, 2016

Прегледник