Разлика помеѓу преработките на „11 мај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 50 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: kv:11 ода кора, xmf:11 მესი
с (r2.7.1) (Бот Додава: new:मे ११)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kv:11 ода кора, xmf:11 მესი)
[[kk:Мамырдың 11]]
[[sw:11 Mei]]
[[kv:11 ода кора]]
[[ht:11 me]]
[[ku:11'ê gulanê]]
[[ml:മേയ് 11]]
[[mr:मे ११]]
[[xmf:11 მესი]]
[[arz:11 مايو]]
[[ms:11 Mei]]
126.432

уредувања

Прегледник