Разлика помеѓу преработките на „11 мај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 5 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: kk:11 мамыр
с (r2.7.2) (Бот Додава: diq:11 Gulane)
с (r2.6.5) (Бот Менува: kk:11 мамыр)
 
[[Категорија:Годишни денови|511]]
 
[[xmf:11 მესი]]
 
[[af:11 Mei]]
[[ka:11 მაისი]]
[[csb:11 môja]]
[[kk:Мамырдың 11 мамыр]]
[[sw:11 Mei]]
[[kv:11 ода кора]]
[[ml:മേയ് 11]]
[[mr:मे ११]]
[[xmf:11 მესი]]
[[arz:11 مايو]]
[[ms:11 Mei]]
[[ro:11 mai]]
[[qu:11 ñiqin aymuray killapi]]
[[rue:11. май]]
[[ru:11 мая]]
[[rue:11. май]]
[[sah:Ыам ыйын 11]]
[[se:Miessemánu 11.]]
3.985

уредувања

Прегледник