Разлика помеѓу преработките на „11 мај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: dv:މެއި 11
с (r2.7.1) (Бот Додава: tg:11 май)
с (r2.7.1) (Бот Додава: dv:މެއި 11)
[[da:11. maj]]
[[de:11. Mai]]
[[dv:މެއި 11]]
[[et:11. mai]]
[[el:11 Μαΐου]]
[[ro:11 mai]]
[[qu:11 ñiqin aymuray killapi]]
[[ru:11 мая]]
[[rue:11. май]]
[[ru:11 мая]]
[[sah:Ыам ыйын 11]]
[[se:Miessemánu 11.]]
24.517

уредувања

Прегледник