Разлика помеѓу преработките на „11 мај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
Бот Додава: kn:ಮೇ ೧೧
с (r2.7.1) (Бот Брише: ksh:11. Meij)
с (Бот Додава: kn:ಮೇ ೧೧)
[[jv:11 Mei]]
[[kl:Maaji 11]]
[[kn:ಮೇ ೧೧]]
[[pam:Mayu 11]]
[[krc:11 май]]
[[ro:11 mai]]
[[qu:11 ñiqin aymuray killapi]]
[[ru:11 мая]]
[[rue:11. май]]
[[ru:11 мая]]
[[sah:Ыам ыйын 11]]
[[se:Miessemánu 11.]]
8.502

уредувања

Прегледник