Разлика помеѓу преработките на „11 мај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Бришење на шаблон: Без извори
с (Бот Додава: kl:Maaji 11)
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Мај {{CURRENTYEAR}}}}
'''11 мај''' е 131-иот ден во годината според [[Грегоријански календар|грегоријанскиот календар]] (132-и во [[престапна година]]).
941.847

уредувања

Прегледник