Разлика помеѓу преработките на „1172“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: qu:1172)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1172}}
 
[[Категорија:12 век|71172]]
941.847

уредувања

Прегледник