Разлика помеѓу преработките на „11 ноември“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 4 месеци
с
→‎top: Форматна исправка, replaced: ''' е → ''' —
с (→‎top: Форматна исправка, replaced: ''' е → ''' —)
{{Ноември {{CURRENTYEAR}}}}
'''11 ноември''' е 315-иот ден во годината според [[Григоријански календар|григоријанскиот календар]]
(316-и во [[престапна година]]). Остануваат 50 денови до крајот на годината.
 

Прегледник