Разлика помеѓу преработките на „Американец во Париз“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Менува it:Un Americano a Parigi (film)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава an:An American in Paris (cinta))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува it:Un Americano a Parigi (film))
[[ko:파리의 미국인 (영화)]]
[[hr:Amerikanac u Parizu (1951.)]]
[[it:Un americanoAmericano a Parigi (film)]]
[[he:אמריקאי בפריז (סרט)]]
[[nl:An American in Paris (film)]]
126.432

уредувања

Прегледник