Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ne:सन् १७७२
[[nah:1772]]
[[nl:1772]]
[[ne:सन् १७७२]]
[[new:सन् १७७२]]
[[ja:1772年]]
43.100

уредувања

Прегледник