Разлика помеѓу преработките на „Општина Пехчево“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
| густина=26,50
| број места=7
| градоначалник=[[Драган Тренчовски]]<ref>{{Наведена мрежна страница|url=http://www.sec.mk/mandati-za-gradonachalnici-i-sovet-lokalni-izbori-2017/|title=Мандати за градоначалници и совет во РМ – Локални избори 2017|last=|first=|date=|work=[[Државна изборна комисија на Македонија]]|archive-url=|archive-date=|dead-url=|accessdate=18 октомври 2017}}</ref>
| градоначалник=Драган Тренчовски
| членови=11
| адреса=Борис Кидрич б.б. 2326 Пехчево

Прегледник