Разлика помеѓу преработките на „1224“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1224年
с (Робот: Додава se:1224)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1224年)
[[ru:1224 год]]
[[sah:1224]]
[[se:1224]]
[[sa:१२२४]]
[[sq:1224]]
[[scn:1224]]
[[se:1224]]
[[simple:1224]]
[[sk:1224]]
[[vls:1224]]
[[war:1224]]
[[wuu:1224年]]
[[yo:1224]]
[[zh-yue:1224年]]
126.817

уредувања

Прегледник