Разлика помеѓу преработките на „9 јули“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Бришење на шаблон: Без извори
с (Бот Додава: xal:Така сарин 9)
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
'''9 јули''' е 190-иот ден во годината според [[Григоријански календар|григоријанскиот календар]]
(191-и во [[престапна година]]).
941.847

уредувања

Прегледник