Разлика помеѓу преработките на „Јужноафриканска Република“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Бришење на "Coat_of_Arms_of_South_Africa.png", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:
с
(Бришење на "Coat_of_Arms_of_South_Africa.png", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:)
|common_name = Јужна Африка
|image_flag = Flag of South Africa.svg
|image_coat = Coat of Arms of South Africa.png
|symbol_type = Грб
|image_coat_caption = Грб

Прегледник