Разлика помеѓу преработките на „1098“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава se:1098
с (r2.6.5) (Бот Додава: kk:1098 жыл)
с (r2.7.1) (Робот: Додава se:1098)
[[be-x-old:1098]]
[[bh:१०९८]]
[[bg:1098]]
[[bs:1098]]
[[br:1098]]
[[bg:1098]]
[[ca:1098]]
[[cv:1098]]
[[qu:1098]]
[[ru:1098 год]]
[[se:1098]]
[[sa:१०९८]]
[[sq:1098]]
34.422

уредувања

Прегледник