1224: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: ne:१२२४
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: tt:1224 ел)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ne:१२२४)
[[nah:1224]]
[[nl:1224]]
[[ne:१२२४]]
[[new:सन् १२२४]]
[[ja:1224年]]
6.131

уредување

Прегледник