1224: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 57 бајти ,  пред 12 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Додава: gan:1224年)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{13 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања

Прегледник