Разлика помеѓу преработките на „1210“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 43 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: mi:1210, tl:1210, zh-yue:1210年
с (Бот Додаје: he:1210)
с (Бот Додаје: mi:1210, tl:1210, zh-yue:1210年)
[[lt:XIII amžiaus 1-as dešimtmetis#1210]]
[[map-bms:1210]]
[[mi:1210]]
[[mr:इ.स. १२१०]]
[[ms:1210]]
[[sw:1210]]
[[th:พ.ศ. 1753]]
[[tl:1210]]
[[tr:1210]]
[[tt:1210]]
[[zea:1210]]
[[zh:1210年]]
[[zh-yue:1210年]]
43.100

уредувања

Прегледник