Разлика помеѓу преработките на „1042“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 56 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Брише: he:1042, mr:ई.स. १०४२ Мења: hr:1042.
с (Бот Додаје: nah:1042)
с (Бот Брише: he:1042, mr:ई.स. १०४२ Мења: hr:1042.)
[[gd:1042]]
[[gl:1042]]
[[he:1042]]
[[hi:1042]]
[[hr:1042.]]
[[ht:1042 (almanak jilyen)]]
[[hu:1042]]
[[lt:XI amžiaus 5-as dešimtmetis#1042]]
[[map-bms:1042]]
[[mr:ई.स. १०४२]]
[[ms:1042]]
[[nah:1042]]
[[ro:1042]]
[[ru:1042 год]]
[[ru-sib:1042]]
[[scn:1042]]
[[simple:1042]]
24.401

уредување

Прегледник