Разлика помеѓу преработките на „Општина Пехчево“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
== Надворешни врски ==
* [http://abv.mk/company.aspx?id=14898 Општина Пехчево во „АБВ - деловен именик“]
* [http://www.opstinapehcevopehcevo.gov.mk/mak/index.asp Сајт на Општина Пехчево]
* [http://www.mls.gov.mk/default.asp?id=teritorial&section=2&item=24 Општина Пехчево на сајтот на МЛС]
* [http://www.lgrrpehcevo.weebly.com Локална група за рурален развој Пехчево]
 

Прегледник