Разлика помеѓу преработките на „11 ноември“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Бришење на шаблон: Без извори
с (Бот Додава: pa:੧੧ ਨਵੰਬਰ)
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Ноември {{CURRENTYEAR}}}}
'''11 ноември''' е 315-иот ден во годината според [[Григоријански календар|григоријанскиот календар]]
941.847

уредувања

Прегледник