Разлика помеѓу преработките на „Ингушетија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ta:இங்குசேத்தியா
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ta:இங்குசேத்தியா)
[[sv:Ingusjetien]]
[[tl:Ingushetia]]
[[ta:இங்குசேத்தியா]]
[[ta:இங்குஷேத்தியா]]
[[tt:Ингушетия]]
[[tr:İnguşetya]]
126.849

уредувања

Прегледник