Разлика помеѓу преработките на „Дабниште“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 месеци
с
→‎top: Правописна исправка, replaced: Вардарски регион → Вардарски Регион
с (Отстранување на непотребен поднаслов)
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: Вардарски регион → Вардарски Регион)
| големина на слика = 300п
| опис = Куќи во селото Дабниште
| регион = {{грбови|Вардарски регионРегион}}
| општина = {{општинскигрб|Општина Кавадарци}}
| област = [[Витачево]]

Прегледник