Разлика помеѓу преработките на „Кутлеш“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на Yann (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Светско наследство во Грција}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Бер]]
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]

Прегледник