Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Влада на Македонија (1991)}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Фрчкоски, Љубомир}}
[[Категорија:Македонски правници]]

Прегледник