Лебед (соѕвездие): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 8 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ky:Ак куу (топ жылдыз)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Менува sk:Labuť (súhvezdie))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ky:Ак куу (топ жылдыз))
[[he:ברבור (קבוצת כוכבים)]]
[[ka:გედის თანავარსკვლავედი]]
[[ky:Ак куу (топ жылдыз)]]
[[ky:Аккуу Жылдызы]]
[[la:Cygnus (constellatio)]]
[[lv:Gulbis (zvaigznājs)]]
127.180

уредувања

Прегледник