Разлика помеѓу преработките на „31 октомври“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: bcl:Oktobre 31; козметички промени
с (Бот Брише: wuu:10月31号)
с (Бот Додава: bcl:Oktobre 31; козметички промени)
 
{{Месеци}}
 
[[Категорија:Годишни денови|a31]]
 
[[az:31 oktyabr]]
[[bat-smg:Spalė 31]]
[[bcl:Oktobre 31]]
[[be:31 кастрычніка]]
[[be-x-old:31 кастрычніка]]
8.502

уредувања

Прегледник