Разлика помеѓу преработките на „Дабниште“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 1 година
с
Додавање на отсутен стандарден поднаслов using AWB
с (→‎Географиja и местоположба: Стилско подобрување на табела, replaced: 5 км → 5 км using AWB)
с (Додавање на отсутен стандарден поднаслов using AWB)
== Култура и спорт ==
== Иселеништво ==-->
== Поврзано ==
 
== Наводи ==
{{наводи|2}}

Прегледник