Мизрашки хебрејски јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Менува: en:Mizrahi Hebrew
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Менува: en:Mizrahi Hebrew pronunciation)
с (r2.7.1) (Бот Менува: en:Mizrahi Hebrew)
[[Категорија:Семитски јазици]]
 
[[en:Mizrahi Hebrew pronunciation]]
[[fr:Hébreu mizrahi]]
[[th:ภาษาฮีบรูมิซราฮี]]
4.062

уредувања

Прегледник