Разлика помеѓу преработките на „31 октомври“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Бришење на шаблон: Без извори
с (Бот Додава: xal:Хулһн сарин 31)
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Октомври {{CURRENTYEAR}}}}
'''31 октомври''' е 304-иот ден во годината според [[Григоријански календар|григоријанскиот календар]]
941.847

уредувања

Прегледник