Разлика помеѓу преработките на „2061“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: af, bat-smg, bh, cs, da, fr, gan, gl, it, lt, ms, nah, new, nn, pi, sk, tt)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{21 век}}
 
941.847

уредувања

Прегледник