Разлика помеѓу преработките на „Дорнбург-Камбург (општинска заедница)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
(Создадена страница со: '''Дорнбург-Камбург''' ({{lang-de|Dornburg-Camburg}}) е општинска заедница во округот Зале-Холцл...)
 
с (Робот: Додава ms:Dornburg-Camburg (Verwaltungsgemeinschaft))
[[de:Verwaltungsgemeinschaft Dornburg-Camburg]]
[[en:Dornburg-Camburg (Verwaltungsgemeinschaft)]]
[[ms:Dornburg-Camburg (Verwaltungsgemeinschaft)]]
[[pl:Wspólnota administracyjna Dornburg-Camburg]]
85.496

уредувања

Прегледник