Прејди на содржината

Северозападни семитски јазици: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава no:Nordvestsemittiske språk
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Semític nord-occidental)
с (r2.7.1) (Робот: Додава no:Nordvestsemittiske språk)
[[es:Lenguas semíticas noroccidentales]]
[[hsb:Južnozapadne semitiske rěče]]
[[no:Nordvestsemittiske språk]]
[[pt:Línguas semíticas do noroeste]]
[[ta:வடமேற்கு செமிடிக் மொழிகள்]]
86.434

уредувања