Разлика помеѓу преработките на „2079“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: nah:2079, ne:सन् २०७९, tl:2079
с (r2.7.2) (Бот Додава: eo:2079)
с (r2.7.2) (Бот Додава: nah:2079, ne:सन् २०७९, tl:2079)
[[eo:2079]]
[[fr:2079]]
[[nah:2079]]
[[ne:सन् २०७९]]
[[new:सन् २०७९]]
[[nn:2079]]
[[pi:२०७९]]
[[sk:2079]]
[[tl:2079]]
[[tt:2079]]
[[tk:2079]]
43.100

уредувања

Прегледник