Разлика помеѓу преработките на „Рак (соѕвездие)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 32 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: az:Xərçəng (astronomiya)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: az:Xərçəng (astronomiya))
[[ar:السرطان (كوكبة)]]
[[ast:Cáncer (constelación)]]
[[az:Xərçəng (astronomiya)]]
[[be:Сузор'е Рак]]
[[bg:Рак (съзвездие)]]
46.384

уредувања

Прегледник