Граметал: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q315426 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{coord|50.956|N|11.221|E|display=title|source:dewiki}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Општински заедници во Тирингија]]

Прегледник