Прејди на содржината

550: Разлика помеѓу преработките

Додаден 11 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: yo:550
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: vi:550)
с (r2.6.4) (Бот Додава: yo:550)
[[vo:550]]
[[war:550]]
[[yo:550]]
[[zh-yue:550年]]
[[zh:550年]]
127.230

уредувања