Стаклара (Скопје)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Стаклара - скопска населба во состав на Општина Кисела Вода, која се граничи со населбите Усје, Драчево и Кисела Вода.

Наводи[уреди | уреди извор]