Разлика помеѓу преработките на „Касиопеја (соѕвездие)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Менува sk:Kasiopeja (súhvezdie)
с (r2.7.1) (Робот: Додава bs:Kasiopeja (sazviježđe))
с (r2.7.3) (Робот: Менува sk:Kasiopeja (súhvezdie))
[[sah:Кассиопея (сулустар бөлөхтөрө)]]
[[simple:Cassiopeia (constellation)]]
[[sk:Súhvezdie Kasiopeja (súhvezdie)]]
[[sl:Kasiopeja (ozvezdje)]]
[[sr:Касиопеја (сазвежђе)]]

Прегледник