Разлика помеѓу преработките на „1893“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: fiu-vro:1893
с (r2.5) (Бот Додава: tet:1893)
с (r2.6.4) (Бот Додава: fiu-vro:1893)
[[ro:1893]]
[[qu:1893]]
[[ru:1893 год]]
[[rue:1893]]
[[ru:1893 год]]
[[sah:1893]]
[[se:1893]]
[[vi:1893]]
[[vo:1893]]
[[fiu-vro:1893]]
[[wa:1893]]
[[vls:1893]]
126.120

уредувања

Прегледник