Разлика помеѓу преработките на „1893“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: frr:1893
с (r2.7.2+) (Бот Менува: ne:सन् १८९३)
с (r2.7.2+) (Бот Додава: frr:1893)
[[bh:१८९३]]
[[bcl:1893]]
[[bg:1893]]
[[bs:1893]]
[[br:1893]]
[[bg:1893]]
[[ca:1893]]
[[cv:1893]]
[[ja:1893年]]
[[nap:1893]]
[[frr:1893]]
[[no:1893]]
[[nn:1893]]
43.100

уредувања

Прегледник