Разлика помеѓу преработките на „Светско првенство во ракомет за мажи 1978“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Rescuing 0 sources and tagging 1 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (Изменето име на предлошка, replaced: flagathlete → спортистзнаме (2))
(Rescuing 0 sources and tagging 1 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
|-
|}
Извор: [http://ihf.info/IHFCompetitions/CompetitionsArchive/MenWorldChampionships/tabid/4861/Default.aspx Меѓународна ракометна федерација]{{Мртва_врска|date=September 2021 |bot=InternetArchiveBot |fix-attempted=yes }}
 
{{World Handball Championship}}
29.743

уредувања

Прегледник