Разлика помеѓу преработките на „Општина Демир Капија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 10 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2370973 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Додава it:Demir Kapija)
с (Bot: Migrating 10 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2370973 (translate me))
[[Категорија:Општина Демир Капија|*]]
 
[[bg:Демир Капия (община)]]
[[en:Demir Kapija Municipality]]
[[hr:Općina Demir Kapija]]
[[it:Demir Kapija]]
[[ru:Демир-Капия (община)]]
[[sq:Komuna e Demir Kapisë]]
[[sr:Општина Демир Капија]]
[[sh:Opština Demir Kapija]]
[[tg:Вилояти Демир Капия]]
[[tr:Demir Kapı Belediyesi]]
[[uk:Демир-Капія (община)]]
[[zh:德米尔卡皮雅区]]

Прегледник