Разлика помеѓу преработките на „6 декември“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 7 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: mhr:6 Теле
с (Бот Додава: li:6 december)
с (Бот Менува: mhr:6 Теле)
{{Месеци}}
[[Категорија:Годишни денови|c06]]
 
[[mhr:6 чатлама]]
 
[[af:6 Desember]]
[[lt:Gruodžio 6]]
[[lv:6. decembris]]
[[mhr:6 чатламаТеле]]
[[ml:ഡിസംബര്‍ 6]]
[[mr:डिसेंबर ६]]
46.384

уредувања

Прегледник