Разлика помеѓу преработките на „Зајда“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава kk:Зайда
(Создадена страница со: {{Infobox German location |Art = Град |image_photo = |Wappen = Wappen_Sayda.png |lat_deg = 50 |lat_min = 43...)
 
с (r2.7.2+) (Робот: Додава kk:Зайда)
[[cs:Sayda]]
[[de:Sayda]]
[[en:Sayda]]
[[et:Sayda]]
[[en:Sayda]]
[[eo:Sayda]]
[[fa:زایدا]]
[[fr:Sayda]]
[[it:Sayda]]
[[kk:Зайда]]
[[nl:Sayda]]
[[no:Sayda]]
126.126

уредувања

Прегледник