Податотека:Kit shorts.svg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(SVG податотека, номинално 100 × 36 пиксели, големина: 222 бајти)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.


Notepad icon wide.svg
Оваа векторска слика е изработена со a уредник на текст. Нејзиниот изворен код може да содржи дополнителни информации или виша семантика на темата.

WARNING: Using it will break the Football Kit Template in Internet Explorer 6 and other browsers which do not support 8-bit PNG transparency. ed g2stalk 13:37, 21 July 2008
Other version: Kit shorts.png

Kit left arm.svg
Kit body.svg
Kit right arm.svg
Kit shorts.svg
Kit socks.svgЛиценцирање

Public domain Јас, праводржецот на ова дело, го предавам истото во јавна сопственост. Ова важи за целиот свет.
Во извесни земји ова не е правно изводливо. Во тој случај:
Дозволувам секому да го користи делово за било каква цел, без било какви услови, освен ако такви услови не ги налага законот.

Изведени дела од оваа податотека:

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

(најнови | најстари) Погледајте (понови 10 | ) (10 | 20 | 50 | 100 | 250 | 500).
Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна21:07, 17 септември 2017Минијатура на верзијата од 21:07, 17 септември 2017100 × 36 (222 бајти)Centaur271188Reverted to version as of 17:25, 29 July 2014 (UTC) @Corrector13: please explain. Your change affected very many pages.
20:50, 17 септември 2017Нема минијатура0 × 0 (206 КБ)Corrector13Reverted to version as of 17:09, 21 January 2011 (UTC)
19:25, 29 јули 2014Минијатура на верзијата од 19:25, 29 јули 2014100 × 36 (222 бајти)DennissReverted to version as of 06:30, 25 July 2014 - stop reverting without explanation
11:15, 26 јули 2014Минијатура на верзијата од 11:15, 26 јули 2014100 × 36 (840 бајти)Rizky IconiaReverted to version as of 19:06, 7 November 2013
08:30, 25 јули 2014Минијатура на верзијата од 08:30, 25 јули 2014100 × 36 (222 бајти)Sarangsymmetrified (had been a assymetric cut, for guys wearing right...), simplified
21:06, 7 ноември 2013Минијатура на верзијата од 21:06, 7 ноември 2013100 × 36 (840 бајти)BemiimebReverted to version as of 19:00, 17 October 2012
21:10, 17 октомври 2012Минијатура на верзијата од 21:10, 17 октомври 2012100 × 36 (466 бајти)NiabotSimplified by removing not needed code. Hope that helps the renderer.
21:00, 17 октомври 2012Минијатура на верзијата од 21:00, 17 октомври 2012100 × 36 (840 бајти)Niabotsomehow the thumbnail is missing. Re-upload to maybe enforce recreation.
17:32, 17 октомври 2012Минијатура на верзијата од 17:32, 17 октомври 2012100 × 36 (881 бајти)Jaderson Barreto SathlerReverted to version as of 17:11, 21 January 2011
16:39, 17 октомври 2012Минијатура на верзијата од 16:39, 17 октомври 2012100 × 36 (881 бајти)DelfortReverted to version as of 19:04, 5 December 2007
(најнови | најстари) Погледајте (понови 10 | ) (10 | 20 | 50 | 100 | 250 | 500).

Податотекава се користи во повеќе од 100 страници. Следниов список ги прикажува само првите 100 страници што ја користат податотеката. Целосен список ќе најдете тука.

Глобална употреба на податотеката

Метаподатоци