Разлика помеѓу преработките на „Унгарија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава mzn:مجارستون
с (r2.7.3) (Робот: Менува kk:Венгрия; козметички промени)
с (r2.7.1) (Робот: Додава mzn:مجارستون)
[[xmf:უნგრეთი]]
[[arz:المجر]]
[[mzn:مجارستون]]
[[ms:Hungary]]
[[mdf:Венгеронь мастор]]
4.138

уредувања

Прегледник