Разлика помеѓу преработките на „1435“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 48 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: gan:1435年, kk:1435 жыл, lmo:1435
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:1435. gads)
с (r2.7.2) (Бот Додава: gan:1435年, kk:1435 жыл, lmo:1435)
[[gd:1435]]
[[gl:1435]]
[[gan:1435年]]
[[ko:1435년]]
[[hy:1435]]
[[ka:1435]]
[[csb:1435]]
[[kk:1435 жыл]]
[[sw:1435]]
[[ht:1435 (almanak jilyen)]]
[[lb:1435]]
[[lt:1435 m.]]
[[lmo:1435]]
[[hu:1435]]
[[mi:1435]]
43.100

уредувања

Прегледник